صفحه اصلی / ایران / تجاوز به دختر دانش آموز توسط معلم در ترکمن صحرا

تجاوز به دختر دانش آموز توسط معلم در ترکمن صحرا

یک دختر دانش آموز در مدرسه روستای «نارکلا» شهرستان رامیان استان گلستان(ترکمن صحرا) توسط معلم بازنشسته ۶۰ ساله مورد تجاوز قرار گرفت.

به نوشته «تورکمن نیوز» این معلم بازنشسته متاهل، روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۸، یک دختر کلاس چهارم را به تنهایی در کلاس مورد آزار و اذیت قرار می دهد و این دختر بی دفاع با آه و ناله از کلاس بیرون می آید.

خانواده این قربانی تجاوز و چندین خانواده دانش آموزان دیگر، از معلم شکایت کرده اند. شمار زیادی از خانواده های ترکمن با تجمع در برابر دادگستری رامیان خواهان مجازات این معلم متخلف شده اند. هم اکنون معلم دستگیر شده و در بازداشت به سر می برد.

بر اساس این گزارش، آمار دقیقی از کودک آزاری یا تجاوز به کودکان در این روستا منتشر نشده و بعضی از خانواده ها به دلیل «شرم»، از علنی شدن موضوع خودداری کرده اند اما در حال حاضر ۱۲ خانواده بعد از برملا شدن کودک آزاری، از این معلم شاکی شده اند.

با این وجود مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان، این تجاوز را «بزرگنمایی فضای مجازی و برخی سایت‌ها» نامید و گفت: «تجاوزی در کار نبوده و این دانش آموز و خانواده وی ادعای آزار و اذیت توسط معلم را دارند.»

احسان گوهری‌راد، در توجیه این تجاوز گفت: «دانش آموز ادعا کرده که مورد آزار و اذیت قرار گرفته و بدنم لمس شده و بر اساس این ادعا پرونده تشکیل شده است.»

گوهری‌راد با بیان اینکه این معلم نیروی بازنشسته ۶۰ ساله و باسابقه است، ادعا کرد: «این فرد تا کنون هیچ تخلفی در پرونده خود نداشته است.»

این معلم متخلف در ارگان های مختلف دولتی نیز فعالیت داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *