صفحه اصلی / آذربایجان / مصطفی دنیزلی: هدف ما قهرمانی است/ تیراختور از ”پرطرفدارترین تیم های جهان” است

مصطفی دنیزلی: هدف ما قهرمانی است/ تیراختور از ”پرطرفدارترین تیم های جهان” است

سرمربی ترکیه‌ای تیم تیراختور آذربایجان ضمن تاکید بر اینکه تیم تیراختور آذربایجان جزء پرطرفدارترین تیم های جهان است،گفت به همین دلیل سطح انتطارات نیز بسیار بالاست و هدف ما قهرمانی است.

مصطفی دنیزلی، سرمربی ترکیه‌ای تیم تیراختور آذربایجان از تیم های لیگ برتر ایران، که به همراه این تیم در اردوی تدارکاتی پیش فصل در کمپ «پالان دوکن» ارزروم حضور دارد، اظهار داشت: هواداران انتظار قهرمانی در این لیگ که قبلا تجربه اش را نداشته اند، دارند. امیدواریم که بتوانیم این انتظار را برآورده کنیم.

سرمربی تیراختور خاطر نشان کرد: در تمامی لیگ‌های جهان هواداران خواهان دستیابی به تجربه های جدید که قبلا با آن آشنایی نداشته‌اند، هستند. با تمرینات و بازیهای دوستانه برای فصل آینده لیگ آماده می شویم. از این جا به شهری که سطح انتظارات از ما بالا است خواهیم رفت.

دنیزلی با بیان این که تیم تیراختور به لحاظ شمار طرفداران در بین تیم های مهم جهان قرار دارد، تاکید کرد: هم اکنون تیم وارد یک مسیر مهم تحول شده است. این تیم با حمایت کم نظیر هواداران همراه است و به همین خاطر بار مسئولیت در قبال آن نیز افزایش می یابد. نخستین مسئولیت ما برآورده کردن انتظارات از طریق ارائه یک بازی قابل پسند است.

سرمربی تیم تیراختورآذربایجان با اشاره به استقبال هزاران هوادار تیم در فرودگاه بین المللی تبریز موقع ورود به این شهر گفت: شمار هواداران حاضر در استادیوم بیش از طرفداران تیم های ترکیه که به استقبال بازیکنان و مربیان جدید می روند بود. حدود ۱۰ هزار نفر در آنجا حضور داشتند، اما به لحاظ امنیتی نتوانستیم در آن جا گردهم بیاییم، چون نیروهای امنیتی اعلام کردند که اتخاذ تدابیر امنیتی در ان شرایط سخت خواهد بود. به همین دلیل طی مراسمی در استادیوم به دیدار هم رفتیم.

دنیزلی با بیان این که بازیکنان جدیدی قرار است به جمع تیم اضافه شوند، گفت: تیم با اضافه شدن بازیکنان جدید با حضور حدود ۵۰ الی ۶۰ هزار هوادار در استادیوم، قطعا با شور زیادی به بازی های خود ادامه خواهد داد.

این سرمربی ترک با تجربه که پیشتر با تیم های بزرگی چون گالاتاسرای، فنرباغچه و بشیکتاش طعم قهرمانی لیگ برتر ترکیه را در ادوار مختلف چشیده است، تاکید کرد: باشگاه ما جزء پرطرفدارترین تیم های جهان است، به همین دلیل سطح انتطارات نیز بسیار بالاست. این انتظارات گاه به نیروی محرک و گاه به ابزار فشار بر روی شما تبدیل می شود. فوتبال بازی صبر است. آغاز خوب راحت تر است اما کسب نیتجه بیش از آن اهمیت دارد. هدف ما کسب بهترین نتیجه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *